Kategorie

Najczęściej kupowane

Zobacz nasze AukcjeNowe produkty

Właścicielem sklepu ofertikon.pl jest firma P.H.U. REKLAMA Jolanta Gmitrowicz. Firma powstała w 2015 roku, jednakże jest oparta na długoletnim doświadczeniu właścicielki. Owo doświadczenie dotyczy zarówno usług z zakresu reklamy wizualnej jak i sprzedaży produktów pochodnych, prowadzonej przez Internet. Sprzedaż internetowa prowadzona była do tej pory głównie za pośrednictwem platformy Allegro, pod nickiem interzakupy_2006 i zgodnie z tym co sugeruje nazwa, trwa od roku 2006.

Do 2015 roku, handel internetowy dotyczył głównie produktów i usług takich jak: tablice stanowiące wewnętrzne i zewnętrzne oznakowania budynków, tablice posesyjne, tablice bhp, tablice porządkowe dla osiedli i posesji prywatnych, znaki drogowe z PCV - do prywatnych zastosowań, różnego rodzaju naklejki, napisy samoprzylepne, wydruki banerów, roll-upów, nadruki na koszulkach, itp.

Obecnie oferta została znacznie poszerzona, głównie o grupę produktów wykorzystywanych do dekoracji wnętrz. Do sprzedawanych do tej pory produktów dołączyły: fototapety oraz tapety wykonywane na zamówienie (tapeta może być wykonana na podstawie zdjęcia czy projektu klienta lub z wybranego wzoru), naklejki ścienne z różnego rodzaju kolorowych folii samoprzylepnych (np. naklejki welurowe), szablony malarskie, reprodukcje obrazów, naklejki okienne, naklejki i napisy samoprzylepne do witryn sklepowych itp. Poszerzenie oferty było możliwe dzięki zakupowi nowych maszyn i urządzeń, dlatego też wszystkie oferowane produkty są w całości, od początku do końca produkowane przez firmę P.H.U. REKLAMA. Pozwoliło nam to skutecznie konkurować na rynku i obecnie znajdujemy się w grupie firm oferujących najniższe ceny, wytwarzając jednocześnie produkt doskonałej jakości. Produkty wykonywane w oparciu o druk (naklejki, fototapety itd.) są przez nas drukowane na ploterze japońskiej firmy Roland, przy zastosowaniu atramentów ekosolwentowych. Druk ten w przeciwieństwie do tradycyjnego, tzw. Twardego solwentu, nie jest toksyczny, nie wydziela przykrego zapachu i może być wykorzystywany zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz.

Oprócz sprzedaży naszych produktów klientom indywidualnym poprzez sklep internetowy czy allegro, jesteśmy zainteresowani współpracą z osobami i firmami zajmującymi się dekoracją wnętrz, a także z osobami, które w swoim miejscu zamieszkania, chciałyby zająć się usługowym montażem tapet lub naklejek ściennych, w domu klienta.

Zapraszamy