Naklejki Dekoracyjne na ściany, szyby, meble ...

Nowe produkty

Zobacz nasze AukcjePodkategorie

 • Krajobrazy

  Naklejka idealna na prezent, do której można dołączyć swoje własne zdjęcie np. z dziewczyną, mamą lub tatą. Nadruk ekosolwentowy (bezwonny i nieszkodliwy) na folii samoprzylepnej.

  Mimo, że jest w formie naklejki można ją potraktować jako zwykłe zdjęcie lub plakat co daje nam wiele możliwości takich jak naklejenie na ścianę w pokoju, ale również włożenie do ozdobnej ramki tak jak zwykłe zdjęcie. Charakteryzuje się opornością na zagięcia, a w przypadku chęci zastosowania jej na ścianie jest wręcz bajecznie prosta w naklejaniu.  Instrukcja naklejania

  Aby nakleić naklejkę wystarczy z jednej strony zagiąć papier podkładowy na ok 4 -5 cm, umieścić naklejkę przyklejając odsłoniętą krawędź a następnie stopniowo wyciągać papier  z pod naklejki jednocześnie miękką ściereczką lub raklą do tapet dociskając naklejkę do ściany. Przy dużych naklejkach dobrze jest robić to w dwie osoby.

  Zaleca się aby naklejki nie aplikować na ściany świeżo malowane. Po malowaniu powinno się odczekać minimum trzy tygodnie.

  Zalecana rozdzielczość pliku 150-300 DPI. Akceptujemy pliki .jpg png. pdf. I tif.

na stronę
Pokazuje 1 - 40 z 588 elementów
Pokazuje 1 - 40 z 588 elementów