Pejzaż Rzeka w górach OŚ-1

Naklejka ścienna. Nadruk ekosolwentowy (bezwonny i nieszkodliwy) na folii samoprzylepnej. Oprócz ścian folię można naklejać na wszelkiego rodzaju gładkie powierzchnie na przykład doskonale sprawdza się na meblach.  Do nadruku używamy ekskluzywnej folii dedykowanej. Charakteryzuje się ona tym, że jest gruba i sztywna dzięki czemu  nie uwypukla ew...

Naklejka ścienna. Nadruk ekosolwentowy (bezwonny i nieszkodliwy) na folii samoprzylepnej. Oprócz ścian folię można naklejać na wszelkiego rodzaju gładkie powierzchnie na przykład doskonale sprawdza się na meblach.  Do nadruku używamy ekskluzywnej folii dedykowanej. Charakteryzuje się ona tym, że jest gruba i sztywna dzięki czemu  nie uwypukla ewentualnych nierówności ściany lecz wręcz przeciwnie maskuje je. Dodatkową zaletą jest duża odporność na ścieranie, można więc wycierać  ją wilgotną ściereczką. Największą jednak zaletą tej właśnie folii jest to, że dzięki swej sztywności jest po prostu bajeczna jeśli chodzi o łatwość aplikacji - najłatwiejsza do naklejania folia jaką kleiliśmy kiedykolwiek.

Instrukcja naklejania

Aby nakleić naklejkę wystarczy z jednej strony zagiąć papier podkładowy na ok 4 -5 cm, umieścić naklejkę przyklejając odsłoniętą krawędź a następnie stopniowo wyciągać papier  z pod naklejki jednocześnie miękką ściereczką lub raklą do tapet dociskając naklejkę do ściany. Przy dużych naklejkach dobrze jest robić to w dwie osoby.

Zaleca się aby naklejki nie aplikować na ściany świeżo malowane. Po malowaniu powinno się odczekać minimum trzy tygodnie.

Więcej