Naklejki MIST

Mystickers.co ma za zadanie  spełniać oczekiwania co do naklejek w dzisiejszych czasach. Podstawowe cechy naszych naklejek to unikatowe wycięcie każdego z projektów, są minimalistyczne, mimo to potrafią zwrócić na siebie uwagę, mają być uniwersalne i trafiać do grupy odbiorców naszych oraz naszych klientów. Jeśli masz swój projekt i chciałbyś z...

Mystickers.co ma za zadanie  spełniać oczekiwania co do naklejek w dzisiejszych czasach. Podstawowe cechy naszych naklejek to unikatowe wycięcie każdego z projektów, są minimalistyczne, mimo to potrafią zwrócić na siebie uwagę, mają być uniwersalne i trafiać do grupy odbiorców naszych oraz naszych klientów. Jeśli masz swój projekt i chciałbyś zamówić u nas naklejki napisz na e-mail: ofertikon2022@gmail.com

Więcej

Podkategorie

  • Kolekcja- DUCHY

    Kolekcja duchy to kolekcja, w której każda naklejka ma swój unikatowy sposób wycięcia. Ma przypominać o drugiej stronie, która nie zawsze jest zła, ale bywa gdy się z nią zadrze. Nie bój się Nasza kolekcja na pewno w nocy nie będzie Cię straszyć, co więcej przyklejona na biurku dotrzyma Ci towarzystwa w Twoich codziennych zadaniach. 

  • Kolekcja- KOSMICI

    Kolekcja kosmici to kolekcja inspirowana badaniami nad tym czy naprawdę jesteśmy jedyną inteligentną formą życia we wszechświecie. Czy aby na pewno? Każda z naklejek ma unikatowy obrys oraz żywe kolory. Sprawia to, że mimo swoich małych rozmiarów potrafi zwrócić na siebie uwagę. 

  • Kolekcja- Świąteczna

    Nasza Kolekcja Świąteczna ma bardzo szerokie możliwości wykorzystania. Chcesz, żeby twój prezent, który zrobiłeś dla bliskiej Ci osoby wyglądał jak spakowany przez profesjonalny sklep? Nie zapomnij dorzucić naklejek. Chcesz w okresie świątecznym dodać uroku swojemu lokum dekoracjami, które łatwo potem usunąć- wybierz naklejki. Chcesz mieć świątecznego case'a na telefon, ale nie chcesz kupować lub zmieniać swojego obecnego? Naklej na niego naklejkę z tej kolekcji. Prowadzisz swoją działalność i chcesz dodać do zakupów coś przez co klient będzie miło wspominał zakupy? Najtańszą i najskuteczniejszą aktualnie metodą są naklejki. Jak widzisz możliwości wykorzystania są nieskończone i zależą tylko od twojej kreatywności.